17 lutego 2016

Szalony Kapelusznik, Alicye i Tim Burton w walentynki, czego chcieć więcej?

To był dla nas bardzo intensywny weekend, dlatego nadal pozostajemy w walentynkowym klimacie – emocje udzieliły nam się po prostu na maksa! W sobotę, 13.02, nasza ekipa udała się do Siemianowickiego Centrum Kultury – Parku Tradycji, by uczestniczyć w Innych Walentynkach z Timem Burtonem. Jeśli ktoś jakimś cudem nie kojarzy tego reżysera, podrzucę kilka wskazówek: Gnijąca panna młoda, Mroczne cienie, Edward Nożycoręki, Alicja w Krainie Czarów, Sweeney Tood: Demoniczny golibroda z Fleet Street, Jeździec bez głowy, Charlie i fabryka czekolady, Frankenweenie, Wielkie oczy, Duża ryba i Sok z żuka. Już wiecie o kogo chodzi? Mam nadzieję, że każdy z was widział chociaż jedną z tych perełek.W specyficznym świecie Burtona śmiech i groza lubią się przenikać, dlatego w obawie o najmłodszych impreza przeznaczona była dla gości w wieku 16+. Za zgodą opiekunów jednak kilkoro dzieci wzięło udział w zabawach i skorzystało z przygotowanych dla gości atrakcji. W ramach nietypowych walentynek - na które wstęp był bezpłatny - można było , zajadając się popcornem, zobaczyć dwa filmy: Edwarda Nożycorękiego i Gnijącą Pannę Młodą. Zresztą tych bohaterów mieliśmy okazję podziwiać na długo przed seansami, na pokazie fryzur i makijażu, zorganizowanym przez salon fryzjerski Konrad Nożycoręki. Kostiumy i makijaże - trzeba przyznać - pierwsza klasa.

Strzyga!
W ramach wieczoru przedwalentynkowego odbył się również koncert zespołu Strzyga! – mocne brzmienie i nieugrzecznione teksty zrobiły na słuchaczach spore wrażenie. Zakochani (i nie tylko) mogli także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w klimatycznej fotobudce i wziąć udział w naszym konkursie. Prowadzący go Szalony Kapelusznik dawał czadu, a towarzysząca mu Alicya kombinowała, jak tylko się dało, by zawodnicy udzielali prawidłowych odpowiedzi. Tak czy siak nikt nie odszedł od naszego stoiska bez nagrody!
Mam nadzieję, że wszyscy bawili się tak dobrze jak my. Daliście nam motywacyjnego kopa i dzięki Wam jeszcze bardziej chce nam się działać. Niedługo znów się zobaczymy: przygotujcie się więc na moc atrakcji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...