12 marca 2014

Wsparcie Projektu: Horror na Roztoczu - Koszmary wypełzają na wolność!!„Życie nie tylko po to jest by brać…” (książki w domyśle oczywiście). Jako, że w portfelu wiatr hula, że aż niemiło, nie wspomogłam akcji tak jakbym chciała – dałam ile wyskrobałam. Jak tylko wygram w lotka, to się poprawię. Tak czy siak cieszę się, bo będę miała okazję przeczytać, ponieważ: za wsparcie finansowe projektu można otrzymać książkę :-)

Jeśli chociaż trochę lubicie dreszczyk i grozę. Jeśli chociaż troszeczkę interesuje Was wspieranie polskich młodych artystów, którzy przez tzw. Wydawnictwa zbywani są komentarzami typu: „nowych nazwisk nie publikujemy” (sic!! i szkoda więcej pisać na ten temat). Jeśli doceniacie urok naszego kochanego grajdołka, który wcale nie ustępuje urodą i wdziękiem innym zakątkom świata…To ta akcja jest skierowana do Was!

Ale do rzeczy: o co chodzi z tym Roztoczem? Jeśli nie wiecie, gdzie to jest, po lekturze na pewno zapragniecie pobiegać po tamtejszych okolicach i poszukać koszmarów, które wypełzły z głowy jednego człowieka i przyczajone czekają na was w zacienionych zakamarkach gdzieś między Zamościem, Kraśnikiem itp. Dobrze, że książka ukaże się przed wakacjami – wytyczy szlak zwiedzania. A w niej samej znajdziemy 17 opowiadań, napisanych przez 11 autorów.

Im nas więcej tym lepiej, im wcześniej wesprzemy projekt tym lepiej!

"Akcja przeprowadzana na PolakPotrafi.pl ma charakter przedsprzedaży. Wszelkie pieniądze uzyskane w jej ramach zostaną przeznaczone na druk, promocję oraz pokrycie kosztów stworzenia projektu."


Projekt można wesprzeć kwotą 5 zł, 10 zł....albo jaką zapragniecie.

 

Więcej szczegółów: TUTAJ
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...