31 października 2013

Żywe trupy 1 i 2 audiobooki do ściagnięcia całkowicie Za FREE

A komu samotność w nocy doskwiera, temu polecam promocyjne, DARMOWE słuchowisko o Naszych ulubieńcach.


Dostępne na:
www.publio.pl

Pierwsza na świecie dźwiękowa adaptacja kultowego komiksu! Superprodukcja ze świetnymi aktorami i kapitalną muzyką! Posłuchaj, jeśli nie wierzysz, że audiobook wciągnie Cię tak jak „Walking Dead”...

Trzymająca w napięciu adaptacja kultowego komiksu, który stał się kanwą bijącego rekordy popularności serialu „The Walking Dead”!
Rick, wzorowy policjant z małego miasteczka postrzelony podczas pościgu za zbiegami, budzi się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu. Staje przed wyjątkowo trudnym zadaniem – w świecie opanowanym przez krwiożercze zombie musi odnaleźć żonę i syna. Ale najpierw... musi przeżyć.
W słuchowisku „Żywe Trupy”, które stworzyli twórcy superprodukcji „Gra o tron”, role bohaterów odgrywają aktorzy tak znakomici jak Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Jacek Rozenek i Szymon Bobrowski. Doskonała obsada, wciągająca fabuła, świetna muzyka i spektakularne efekty specjalne to gwarancja doskonałej rozrywki – nie tylko dla fanów historii z zombie w roli głównej!

http://www.publio.pl/zywe-trupy-tomy-1-i-2-robert-kirkman,p77011.html?utm_source=kultura&utm_medium=tekst&utm_content=link_recenzja&utm_campaign=Newsbox_ZyweTrupy_3110_3110fejsbook

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...